Sol Nessebar Resort

Sol Nessebar Resort hotel se nalazi u prelepom parku pored plaže (50 m udaljen) i odmah pored najbližeg veza sa javnim prevozom. U blizini su drevni grad Nesebar (2 km) i kosmopolitsko letovalište Sunny Beach (3 km), hotel obećava nezaboravan odmor. Nalazi se samo 30 minuta od aerodroma Burgas.

37 apartmana, 60 studia i 236 dvokrevetnih soba nalaze se na 8 spratova i mogu se doći liftom. Recepcija je otvorena non-stop. Na raspolaganju su sef i usluga razmene valuta. Bežični pristup internetu u javnim prostorijama omogućava gostima da ostanu povezani. Kompleks ima prilagođene sadržaje za osobe sa invaliditetom. Dostupne su različite prodavnice, uključujući i supermarket. U okviru hotela nalazi se dečje igralište i predivan vrt. Dodatne pogodnosti uključuju TV salu i igraonicu. Gosti koji dolaze kolima mogu parkirati svoja vozila na parkingu uz doplatu. Ostale usluge uključuju uslugu čuvanja dece, medicinsku pomoć, uslugu pranja veša i frizer. Aktivni gosti mogu koristiti uslugu iznajmljivanja bicikala (uz naknadu) kako bi istražili okolinu.

Gosti mogu vežbati ili se opustiti u spoljašnjem i unutrašnjem bazenu. Deca mogu uživati u posebnom delu bazena samo za njih. Područje bazena takođe uključuje đakuzi (uz naknadu), tobogan i bazen bar. Na raspolaganju su sunčana terasa, ležaljke i suncobrani. Kompleks nudi širok spektar sportskih aktivnosti na otvorenom, uključujući vožnju bicikla/brdski biciklizam, boćanje, odbojku na plaži, odbojku, košarku, golf i streljaštvo. Za naknadu, gosti mogu uživati i u tenisu. Takođe se nude različite unutrašnje sportske aktivnosti, kao što su pikado, kuglanje, gimnastika i aerobik ili, uz naknadu, teretana, stoni tenis i bilijar. Postoji wellness zona sa spa centrom, hamamom, salon lepote i solarijumom i, uz dodatnu naknadu, sauna, parna kupatila i tretmani masaže. Dodatne zabavne aktivnosti uključuju zabavni program, dečiji klub, dečiji disko i plesni klub.

Restorani uključuju kafić i bar. Gosti mogu uživati u kulinarskim specijalitetima u restoranu za nepušače sa klimom, koji nudi visoke stolice za decu. All-inclusive je moguće rezervisati. Posebni dodaci čekaju sve All-inclusive turiste, kao što su bezalkoholna pića i zakuske, na primer. Gostima se nudi ukusan i raznovrstan bife za doručak, ručak i večeru. Dostupna su i posebna jela, uključujući vegetarijanske obroke. Kuvari pripremaju ukusne specijalitete tokom pripreme hrane "show cooking". Za goste su uključena i alkoholna pića.

Doplata bus paket: 60€ odrasli 50€ deca, polasci na svakih 5 dana, aranžmani na 5, 10 ili 15 noćenja

Godine dece:
Rezervišite vaše putovanje
+381 18 415 0 822 viber iconViber whatsapp iconWhatsApp
18000 Niš, Cara Dušana 45a

Pon - Pet: 09:00–18:00, Sub: 09:00–14:00

Klima uređaj obezbeđuje da sobe održavaju prijatne temperature. Gosti mogu uživati u pogledu na more sa balkona ili terase. Sve sobe su sa tepihom i sadrže bračni krevet i kauč na razvlačenje. Dostupne su odvojene spavaće sobe. Kreveti za decu i dodatni kreveti mogu se zatražiti za mlađe goste. Na raspolaganju su sef, minibar i radni sto. Za praktičnost gostiju, jedinice uključuju frižider, mini frižider i čajnu/kafenu stanicu. Direktno biranje telefona, televizor sa satelitskim/kablovskim kanalima i WiFi pružaju sve neophodno za udoban odmor. Kupatila uključuju fen za kosu i opremljena su tušem i kadom. Gosti takođe mogu rezervisati sobe prilagođene za osobe sa invaliditetom sa prilagođenim kupatilima. Hotel ima porodične sobe i 333 sobe za nepušače.

Mogućnost doplate autobuskog prevoza, polasci na svakih 5 dana, smene na 5, 10 ili 15 noćenja. Polasci autobusa za Burgas, Pomorje, Nessebar, Ravdu, Sunčev Breg, Sveti Vlas i Elenite: (Početak smene dan kasnije!):
JUN: 20, 25, 30; , JUL: 05, 10, 15, 20, 25, 30; , AVGUST: 04, 09, 14, 19, 24, 29., SEPTEMBAR: 03. (povratak 09.09.)