Il Glicine - la Piana Dei Colli
U krevet i doručak jedinice uključuju radni sto. Kompletne sa privatnim kupatilom opremljenim bideom i fenom za kosu, sve jedinice u krevet i doručak imaju flat-screen TV i klima uređaj, a određene sobe su opremljene prostorom za sedenje. U krevet i doručak, svaka jedinica uključuje posteljinu i peškire.
Kontinentalni i italijanski doručak sa svežim pecivima, voćem i sokom su dostupni.
Fontana Pretorija je udaljena 10 km od kreveta i doručka, dok je Železnička stanica Palermo Notarbartolo udaljena 8 km. Aerodrom Falcone-Borselino udaljen je 21 km od objekta, a objekat nudi plaćenu uslugu transfera od/do aerodroma. Unapred obavestite o vašem očekivanom vremenu dolaska. Možete koristiti posebne zahteve prilikom rezervacije, ili direktno kontaktirati objekat koristeći kontakt informacije navedene u potvrdi rezervacije.
Preporučuje se da ponesete svoje vozilo jer ova nekretnina nije servisirana javnim prevozom. Ova nekretnina neće primiti zabave poput momačkih ili devojačkih večeri. Upravlja privatnim domaćinom.
Prijava od 11:30 do 23:00. Odjava od 08:00 do 10:30.
Doplata avio paket iz Beograda Palermo: od 138€ (avio karte, takse, ranac, transfer) letovi utorkom, četvrtkom i subotom, smene na 7, 9, 10, 11 i 14 noćenja!
Pon - Pet: 09:00–18:00, Sub: 09:00–14:00
Paket aranžman uključuje:
- smeštaj u izabranom hotelu na izabranom broju noćenja i na izabranoj usluzi,
- avio karte za direktan let Beograd - Palermo - Beograd,
- sve pripadajuće takse,
- jedan putni ranac koji staje ispod sedišta (40x30x20),
- autobuski povratni transfer od aerodroma do hotela
- usluge asistencije na srpskom jeziku tokom trajanja aranžmana (24/7)
Paket aranžman ne uključuje:
- medjunarodno putno zdravstveno osiguranje (preporuka),
- eventualne lokalne boravišne/klimatske takse,
- izbor sedišta (10€ doplata po pravcu)
- čekirani kofer do 10kg + izbor sedišta (37€ doplata po pravcu, podložno promeni),
- individualne troškove putnika,
- usluge koje nisu navedene ugovorom