Hotel Mediterraneo Lignano
Hotel Mediterraneo Lignano se nalazi u samom srcu Lignano Sabbiadoro-a. Hotel ima lift i ima 102 sobe. Višejezično osoblje (engleski, nemački, francuski) na recepciji u lobiju rado će odgovoriti na sva pitanja. Sadržaji dostupni u hotelu uključuju uslugu čuvanja prtljaga, sef i uslugu menjačnice. Bežični internet je dostupan u javnim prostorijama. Turistički info pult nudi pomoć pri rezervaciji izleta. Hotel ima niz sadržaja za goste sa invaliditetom. Okolina hotela ima igralište i divan vrt. Dodatni sadržaji uključuju TV sobu i igraonicu. Gostima koji dolaze kolima je omogućeno parkiranje. Dodatne usluge i sadržaji uključuju uslugu čuvanja dece, uslugu čuvanja dece, transfer servis i poslugu u sobi. Aktivni gosti mogu koristiti uslugu iznajmljivanja bicikala da istraže okolinu. Fax mašina je na raspolaganju za poslovne potrebe gostiju.
Spoljni bazen kompleks uključuje dečji bazen i prijatno zagrejanu vodu za udobno plivanje. Gosti mogu da se počaste osvežavajućim pićima u baru pored bazena i opuštajućim kupanjem u đakuziju. Na raspolaganju su terasa za sunčanje, ležaljke i suncobrani. Postoji mnogo načina za opuštanje ili aktivnost u hotelu, uključujući vožnju biciklom/brdskim biciklom, golf, nordijsko hodanje i spa. U hotelu se nude odlični sadržaji za slobodno vreme i relaksaciju, uključujući zabavni program, dečiji klub i živu muziku.
Usluge ishrane uključuju restoran, kafić i bar. Ponude obuhvataju polupansion i pun pansion. Doručak, ručak i večera nude mnogo ukusnih opcija. Dijetalni obroci i dečiji obroci mogu biti pripremljeni na zahtev. Hotel takođe nudi posebne opcije ishrane.
Doplata autobuski prevoz: 109€ odrasli, 89€ deca. Polasci svakog petka, smena subota na subotu, 7 noćenja!
Pon - Pet: 09:00–18:00, Sub: 09:00–14:00
Klima uređaj obezbeđuje da sobe održavaju udobne temperature. Balkon je standard u nekim sobama. U sobama se nalazi bračni krevet ili krevet queen size. Kreveti za decu i pomoćni kreveti mogu biti zatraženi za mlađe goste. Takođe su dostupni sef i radni sto. Dodatne udobnosti uključuju frižider. Telefon, satelitska televizija i WiFi (bez dodatne naknade) pružaju sve što je potrebno za udoban odmor. Kupatila su opremljena tušem, kadom i đakuzijem. Fen za kosu je takođe dostupan. Kupatila obezbeđuju kozmetičke proizvode. Hotel ima porodične sobe i sobe za nepušače.
CENA ARANŽMANA AUTOBUSOM OBUHVATA:
- autobuski prevoz turiticke klase na relaciji Beograd -Rimini-Lido di Jesolo - Beograd sa pratiocem grupe,
- izabrana usluga u hotelu
- usluge licenciranog pratioca grupe
CENA ARANŽMANA AUTOBUSOM NE OBUHVATA:
- troškove međunarodnog putnog zdravstvenog osiguranja.
- obaveznu gradsku komunalnu taksu za Rimini, plaća se po osobi i noćenju, plaćanje na recepciji hotela) 5 eur dnevno po osobi u hotelima 1* i 2*, 2.5 eur dnevno po osobi u hotelima 3*, 3.5 eur dnevno po osobi u hotelima 4*, 4.5 eur dnevno po osobi u hotelima 5*
POLASCI IZ DRUGIH GRADOVA
Doplata za transfer Nis : 50€ po osobi. ( min 4 PAX)
Doplata za transfer Leskovac : 60€ po osobi. ( min 4 PAX)
Doplata za transfer Novi Sad : 40€ po osobi. ( min 4 PAX)
Doplata za transfer Zrenjanin: 40€ po osobi. ( min 4 PAX)
Organizator putovanja zadržava pravo da vrši transfer drugim/manjim vozilom (po potrebi agencije) od međustanice ili krajnje autobuske stanice do odredišta iz aranžmana ili od polazišta autobusa ili odredišta iz aranžmana, do međustanice gde se ulazi u autobus do krajnje stanice. Postoji mogućnost čekanja (do 60 minuta) do ili od mesta transfera (tokom presedanja).
PRTLJAG: U interesu komfora svih putnika u autobusu, (u odlasku i povratku), prtljag je ograničen na 1 kofer do 25 kg (kofer standardnih dimenzija), jedan ručni prtljag do 4 kg po osobi i rasklopiva dečja kolica. U slučaju mogućnosti da prevoznik može da primi i dodatni prtljag, isti će biti naplaćen 30 eura po prtljagu, na licu mesta u lokalnoj valuti. U slučaju da prevoznik ne može da primi dodatni prtljag, putnik je dužan da o svom trošku, sam organizuje naknadni transport viška prtljaga i stvari koje nisu za ličnu upotrebu.
SOPSTVENI PREVOZ
Moguca je rezervacija hotela Rimin / Lido di Jesolo na ženljeni broj noćenja