Halkidiki Palace Hanioti

Halkidiki Palace Hanioti je porodični hotel koji se nalazi nedaleko od centra ovog popularnog letovališta, na polu puta između Polihrona i Haniotija, od plaže  udaljen oko 180 metara. Osoblje na recepciji u lobiju je ljubazno i voljno odgovoriti na sva pitanja. Dragocenosti se mogu sigurno i praktično čuvati u sefu. Bežični internet u javnim prostorima (bez dodatne naplate) omogućava gostima da ostanu povezani. Postoji nekoliko prodavnica. U okviru hotela se nalazi dečije igralište i divan vrt. Dodatni sadržaji uključuju TV sobu i biblioteku. Gosti koji dolaze kolima mogu besplatno parkirati svoja vozila na parkingu. Dodatne usluge i pogodnosti uključuju uslugu iznajmljivanja automobila, medicinsku pomoć, transfer, uslugu posluge u sobi, uslugu pranja veša i hotelski šatl autobus. Aktivni gosti mogu iskoristit uslugu iznajmljivanja bicikla kako bi istražili okolinu. Faks mašina je dostupna za poslovne potrebe.

Spoljni bazenski kompleks uključuje dečiji deo za plivanje i idealan je za vežbanje ili opuštanje. Gosti mogu sebi priuštiti osvežavajuća pića u baru pored bazena i opuštajuću kupku u đakuziju. Kratka pauza ili ceo dan na sunčanoj terasi, koja ima ležaljke i suncobrane, je dobro iskorišteno vreme. Postoji mnogo načina za opuštanje ili ostajanje aktivnog u hotelu, uključujući vožnju bicikla/brdski bicikl, ludu golf, teretanu, stoni tenis, spa centar, saunu i tretmane masaže.

Različite opcije obroka su dostupne, uključujući restoran, kafić i bar. Polupansion se nudi kao opcija ishrane. Doručak, ručak i večera će zadovoljiti i najveće i najmanje apetite.

Doplata avio paket: 319€ odrasli 279€ deca, (avio karta, takse, ranac 8kg, kofer 23kg, transfer) svakodnevni letovi - smene na 7, 9, 10, 11 i 14 noćenja!

Doplata bus paket deset noćenja: 70€ odrasli 60€ deca

Doplata bus paket sedam noćenja: 80€ odrasli 70€ deca, polasci svakog petka, smene subota na subotu

Godine dece:
Rezervišite vaše putovanje
+381 18 415 0 822 viber iconViber whatsapp iconWhatsApp
18000 Niš, Cara Dušana 45a

Pon - Pet: 09:00–18:00, Sub: 09:00–14:00

Klima uređaj obezbeđuje da sobe održe udobnu temperaturu. Balkon je standardan u nekim sobama. Mini bar je obezbeđen. Dodatni komfor pruža mini frižider. Ostale karakteristike uključuju telefon, TV i WiFi (bez dodatne naplate). Kupatila su opremljena tušem i uključuju fen za kosu. Hotel ima porodične sobe i sobe za nepušače.

AVIO PAKET ARANŽMAN HALKIDIKI 2026

Cena doplate od 319€ po osobi za odrasle, i 279€ za decu do 11.99 godina (podložno promeni).
Direktni avio letovi Beograd - Solun (let 01:10h), polasci svakog:
ponedeljka (00:40, 13:15), srede (13:15), četvrtka (00:40, 13:15), petka (00:40, 13:10), nedelje (13:10), smene na 7, 10, 11 i 14 noćenja

Paket aranžman uključuje:
- smeštaj u izabranom hotelu na izabranom broju noćenja i na izabranoj usluzi,
- avio karte za direktan let Beograd - Solun - Beograd,
- sve pripadajuće takse,
- jedan ranac do 8kg po osobi,
- čekirani kofer do 23kg težine,
- direktan povratni transfer od aerodroma do hotela,
- usluge asistencije tokom aranžmana.
Paket aranžman ne uključuje:
- medjunarodno putno zdravstveno osiguranje (preporuka),
- osiguranje od otkaza aranžmana (preporuka),
- izbor sedišta na letovima (8€ doplata po pravcu),
- individualne troškove putnika,
- usluge koje nisu navedene ugovorom.